Blog > Komentarze do wpisu

Podróżując PKP

Podróże koleją :)

Mimo wszystko je lubię! Zawsze coś się dzieje. Specjalnie napisałam ‘mimo wszystko’ bo jest wieeele osób, które ciągle narzekają.. Owszem standardy nie są zbyt wygórowane no cóż – oto Polska właśnie ;) Pocieszam się tym i Tobie również radzę, że inni mają znacznie gorzej. Nie narzekaj! Poza tym nie standardy są najważniejsze, a na przykład towarzystwo w przedziale, które potrafi umilić naszą podróż i sprawić że czas nam szybciej płynie lub też zupełnie odwrotnie uprzykrzyć do tego stopnia iż będziemy nerwowo spoglądać na niemiłosiernie wolno przesuwające się wskazówki zegara.

Podróże kształcą! Sprzyjają obserwacji ludzi i ich zachowań. Ja lubię obserwować ludzi – szczególnie gdy są tego nieświadomi. (ponoć jestem niezłym obserwatorem)  Podróż pociągiem jest właśnie jednym z tych lepszych momentów  obserwacji.

W  pociągach  spotykam bardzo różnych ludzi  od tych wrednych, wkurzających przez intrygujących, zabawnych,  ciekawych po bezczelnych . Zamkniętych w sobie i tych niezwykle bezpośrednich. Nauczycieli, fotografów, architektów, studentów, mundurowych, starych i tych z mniejszym bagażem życiowym - wymieniać możno naprawdę długo.

 

Wyczytałam gdzieś na innym blogu, że 'najfajniejsze osoby jeżdzą pośpiechami'- coś w tym jest :P

Pan z Kolorado

Intrygujący fotograf !

'On' jak z okładki ;)

Starsze babeczki, takie z jajem.

_____

jakbyś zareagował gdybyś spostrzegł ,że ktoś robi Ci zdjęcia,w pociągu - ktoś zupełenie Ci nie znajomy? ;) Zachęcam do podróżowania! Szczególnie PKP :)

 

poniedziałek, 31 sierpnia 2009, juve_fun

Polecane wpisy